COVID - 19

NAUCZANIE ZDALNE – PLAN ZAJĘĆ

WAŻNE!!!

COVID-19

W związku z zamknięciem szkoły w celu przeciwdziałania i zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19 ulega zmianie sposób rekrutacji.
Informację o zamiarze zapisania dziecka do naszej szkoły można zgłosić drogą elektroniczną na adres: 

szkola_nowy_skoszyn@onet.eu 

Dokumenty dotyczące zapisów do szkoły znajdują się w zakładce REKRUTACJAWnioski i karty zapisu będzie można złożyć w szkole po wznowieniu zajęć dydaktycznych.

CKE - powtórka przed egzaminem

Centralna Komisja Egzaminacyjna w Łodzi od 16 marca codziennie udostępnia arkusze zadań przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Będą to arkusze zbiorcze z trzech przedmiotów egzaminacyjnych – języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Zadania są udostępniane codziennie o godzinie 9.00.  Można je rozwiązywać między godz. 9.00 a 15.00. O godz. 15.00 jest udostępniany klucz odpowiedzi.
Prosimy uczniów o systematyczne zaglądanie na stronę Centralnej Komisji Egzaminacyjnej  w Łodzi i sumienne wykonywanie zadań, które pozwolą Wam powtórzyć materiał przed egzaminem.

zawieszenie zajęć -praca zdalna

W związku z zawieszeniem zajęć w naszej szkole bardzo prosimy o ograniczenie wychodzenia na zewnątrz do minimum, szczególnie do miejsc, w których są duże skupiska ludzi. Zachęcamy rodziców do zaangażowania w naukę razem z dziećmi oraz do motywowania ich w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole, a także o dopilnowanie, aby uczniowie pracowali zdalnie pod kierunkiem nauczycieli. Pamiętajmy, że czas kwarantanny to nie wakacje! Wykorzystajmy go dobrze!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Nowym Skoszynie

27-425 Waśniów,

Nowy Skoszyn 130

tel. 41 33 42 845

SZYBKI KONTAKT

11 + 14 =